Richter Spielgerate

en_richter_logo

Oyun Araçları

Firmamız Richter Spielgerate GmbH Oyun Araçları'nın Türkiye, Azerbaycan, Türkmenistan, Özbekistan, Irak, İran, Kazakistan ve Suriye temsilciliğini yapmaktadır.

3K İnşaat. İç ve Dış Ticaret LTD. ŞTİ. Olarak dünya çapında Oyun Grupları içerisinde bir marka olarak yer edinmiş olan Richter Spielgerate nin Türkiye ve Orta Doğu temsilciliğini yürütmekteyiz.
Richter Spielgerate oyun alanlarının sağlanmasını bir toplumsal zorunluluk olarak görmektedir. Her şeyden önce çocukların kişiliklerinin gelişmesi için gereken oyun ihtiyacının sağlanması aynı zamanda gençlerin ve yetişkinlerin oyun alanlarını zevkli bir rahatlama alanı olarak görmesi gerekmektedir.

Ürün kategorilerimiz her yaş grubu için tasarlanmış bulunmaktadır. Mümkün olduğunca oyun değeri, mümkün olduğunca emniyet esas ilkelerimiz arasındadır. Çocukların ve gençlerin kendi kendine kararlı bir şekilde oynayabileceği uğun alanlar sunmak esas prensibimizdir.

Daha fazla bilgi ve katalog için;
http://www.richter-spielgeraete.de/main-catalogue.html

Richter Spielgerate 2019 Katalog

Richter Spielgerate 2019 Kataloğu size uygun olan ekipmanları bulmanızı sağlamak amacı ile hazırlanmıştır. Oyun araçlarının sistemleri hakkındaki bilgiler kendi oyun alanınızı yaratmakta size ilham verecektir.Aynı zamanda firmamız süreç içerisinde sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacaktır.   Bizimle proje çizimlerinizi e-mail adresimize göndermeniz durumunda sizlere projelendirilmiş bir şeklide ve teklifimiz ile geri dönüş sağlanacaktır.

en_richter_logo

Ürün Katagorileri


Duyulara Yönelik

Temel duyulara hitap eden oyun gruplarımızın kullanımı ile çocuklarımızın görsel, işitsel ve dokunsal gelişimleri sağlanmaktadır.

Gemiler

Sıradan olmayan, şaşırtıcı ve yeni şeyler motivasyon verici ve canlandırıcı olabilir. Eğer hisler pozitif ve eğlendirici ise bu tecrübeler güç ve enerjinin kaynağı olacaktır.

Hayvanlar

Çocukların hayvanlar ile yaşadığı deneyimler çok kısa bir zaman içerisinde gözlenebilir çünkü onlar her zaman doğayla iç içe

Kaydıraklar

Çocuk oyun alanlarının vazgeçilmezi olan kaydırak çocuklarımız için neşeli bir oyun aracıdır.

Kuleler

Kuleler çocuklar için her zaman heyecan verici ve içerine yerleştirilmiş küçük odalardan oluşan oyun evleridir.

Kum, Su, Çamur

Çocuklar her zaman yetişkinlerin yaptığı işleri örnek almaktadırlar. Çocuklar için kum taşımak, su kanalları açmak ve bunları yaparken büyük araçlar kullanmak onların yaratıcılıkları ile takım çalışması ve koordinasyon yeteneklerini geliştirmesini sağlamaktadır.

Küçük Çocuklar

Küçük çocukların emeklemek, yürümek ve tırmanmak gibi ilk deneyimlerini yaşayabileceği kendilerini ve dünyayı tanımaya başlayacakları araçlardır.

Oyun Evleri

Çocukların kendilerine ait oyun alanları ve senaryoları üretmeleri onların doğasında vardır.

Örnek Projeler

Richter Spielgerate’nin Dünya Çapında yapmış olduğu örnek projeleri

Platformlar

Çocuklarımızın yaratıcılıklarını geliştirmek takım çalışmasını ve koordinasyon bilincine sahip olmalarına destek olması amacı ile tasarlanmıştır.

Rekabet Oyunları

Çocukların karşılıklı oynayabileceği yeteneklerini ve düşünme güçlerini geliştirebileceği oyun araçlarıdır.

Salıncaklar

Çocuklar için sallanmak konfor verici, gerginliği yok eden ve zevk veren en basit hareket eylemlerinden bir tanesidir.

Bize Ulaşın

İletişim