Hakkımızda

BİZ KİMİZ

Bir ülke ekonomisinin lokomotifi olan inşaat sektörünün güçlü ve deneyimli şirketi 3K İnşaat, farklı bakış açısıyla oluşturduğu projeleri ile sektör dinamiklerine yenilikler getirebilmek için durmadan çalışıyor. Çağımızın sürekli değişen ve gelişen rekabetçi koşullarına karşın 3K İnşaat, gerçekleştirdiği özgün projeler ile ülke ekonomisine katkıda bulunurken, toplum refahını en üst seviyeye çekmek için yoğun çaba sarf ediyor.

 

Projelerini hayata geçirirken, kaliteden asla ödün vermeyen anlayışı ile modern dünyanın yükselen değeri olmaya hak kazanan 3K İnşaat, çalışmalarını birey için, toplum için, ülke için sürdürüyor ve sağladı güven sayesinde sektörde lider konumuna adım adım ilerliyor.

 

2001 yılında kurulan 3K İnşaat İç ve Dış Ticaret Ltd. Şti. konut ölçeğinden başlayarak, villa, ofis, inşaat ve dekorasyon alanlarında; tasarım, proje uygulama, teknik danışmanlık, altyapı ve çevre düzenleme, malzemelerin temini konularında hizmet vermektedir.

 

3K İnşaat yaratıcı ve dinamik teknik kadrosuyla proje öncesi yapının mevcut durumunu veya yapılacak yerin konumunu inceleyerek sörvey çalışmalarını başlatır. Kullanıcı istek ve ihtiyaçları doğrultusunda proje çalışmalarını yapar. Teklif ve yapım aşamaları bu ön çalışma doğrultusunda devam eder.

 

Düşlerinizde canlandırdığınız yapılarınızın dekorasyonu ve inşaatını, beklentileriniz doğrultusunda, modern ve ekonomik koşullarla gerçeğe dönüştürüyoruz…

 

 

 

MÜŞTERİ ODAKLI

 

Oluşturduğumuz uzaman kadro ile müşteri yaklaşımlarımız tamamen müşteri ihtiyaç ve isteklerini anlamak ve verdiğimiz sözleri istenilen kalite ve zamanda yerine getirmeye çalışmaktır. Müşterilerle yapmış olduğumuz ön toplantılar müşteri talepleri doğrultusunda zaman, maliyet, kalite, güvenlik ve sürdürülebilirlik hakkında en iyi şekilde danışmanlık yaparak yürütülmektedir.

ÇALIŞAN GELİŞİMİ

Insaat sektöründe işe alımlar ve geliştirme nin önemini bilmekteyiz. Buyüzden müşterilerimiz için en iyi uzmanlarla çalışıyoruz. Her endüstri de genç yetenekler oluşturmak ve onlara eğitim vermenin önemini bilmekteyiz ve çalışanlarımızı bu doğrultuda yetiştirmeye özen göstermekteyiz